LT EN

APIE MUS

 

 

›  UAB „GEOSOMA“ veiklą vykdo nuo 1995 metų; 

 

›  Pagrindinės įmonės veiklos sritys:

   » geodezija;

   » žemėtvarka.

 

›  Šalyje prasidėjus privatizavimo procesams ir nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimui, mūsų įmonė viena iš pirmųjų privataus kapitalo įmonių pradėjo rengti žemės reformos žemėtvarkos       projektus. Tačiau didžiausią teikiamų paslaugų dalį sudarė ir sudaro geodeziniai, kadastriniai ir topografiniai darbai.

 

›  Šiuo metu įmonėje dirba dešimt kvalifikuotų specialistų, kurie atlieka įvairios paskirties ir dydžių žemės sklypų ir pastatų kadastrinius matavimus, inžinerinius, topografinius darbus.

 

›  Mūsų specialistai dirba naujais, moderniais, šiuolaikiniais, elektroniniais prietaisai, kurių dėka greitai, tiksliai ir kokybiškai galime atlikti visus darbus, vykdyti užsakovų reikalavimus. Skaičiavimo ir braižymo darbams naudojame licencijuotus, naujausius programinės įrangos paketus „GeoMap 2018“, "ZWcad", „Inventorizacija“, „Byla“.

 

›  Visi atlikti darbai užsakovo pageidavimu gali būti pateikiami tiek skaitmeninėje, tiek analoginėje      formoje. Naudojama moderni spausdinimo įranga leidžia pateikti spalvotus ir nespalvotus topografinius ir kadastrinius planus iki A1 formato.

 

Kreipkitės į mus, jei reikalinga kvalifikuota pagalba!